Magia DotykuMagia Dotyku oferuje terapie z zakresu medycyny naturalnej, masaży leczniczych i relaksacyjnych, usługi kosmetyczne, warsztaty, wykłady i konsultacje dietetyczne. Jeśli po raz pierwszy zamierzasz skorzystać z naszej oferty i nie wiesz co wybrać z szerokiego wachlarzu usług, zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację. W Magii Dotyku pracują masażyści, terapeuci z dużym doświadczeniem i wiedzą. Możesz im zaufać, dzięki czemu poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Masażysta Maciej Kuchta - Magiadotyku.plNazywam się Maciej Kuchta i jestem niewidomym masażystą. Ukończyłem Liceum Zawodowe dla Osób Niewidomych we Wrocławiu o specjalności Masaż Leczniczy. W zawodzie pracuję już 17 lat. W mojej karierze pracowałem z chorymi np. po udarach, wylewach, urazach, cierpiących na rwę kulszową, barkową, zapalenie korzonków nerwowych. Prowadziłem terapię masażem u dzieci chorych na porażenie mózgowe, Zespół Downa i Autyzm. Cały czas poszerzam swoją wiedzę z zakresu masażu leczniczego i relaksacyjnego. Ukończyłem wiele kursów, zdobywając certyfikaty np. masażu shiatsu (akupresura całego ciała), kinesiotaping (oklejanie taśmami), masaż gorącymi kamieniami i wiele innych. Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług.

Weronika Socha - Magiadotyku.plNazywam się Weronika Socha. Masażem zainteresowałam się w momencie, kiedy moje ciało i umysł ze względów zdrowotnych wymagały właśnie tego typu zabiegów. Od ponad dwóch lat z pasją zajmuję się masażami relaksacyjnymi, zabiegami z medycyny naturalnej i zabiegami kosmetycznymi. Posiadam certyfikaty np. refleksoterapii stóp, makijażu permanentnego brwi metodą piórkowo kreskową, pedicure, manicure i wiele innych, stawiam bańki, zajmuję się świecowaniem i konchowaniem uszu. Jestem dystrybutorem produktów kosmetycznych, odżywczych firmy Forever Living Products, których jednym z głównych składników jest aloes. Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług.